Sistemal Menü

Kapat

Sistemal Giriş

Kapat
Şifremi Unuttum

Sistemal'a Kayıt Ol

Sistemal bir satış sitesidir. Satın aldığınız ürüler aşağıda vereceğiniz bilgilerle kayıt altına alınacaktır.

Kurum / Kobi Hosting Planları

SEO Paket Large
 • $92.69 / YIL
 • 30 Web Sitesi Barınır
  Teknoloji: B Kalite
  Platform: SEO HOSTİNG
  25 GB Web Alanı
  50 Posta Kutu Mail
  50 GB Trafik
  Mysql Veri Tabanı 15
  SEO Paket XLarge
 • $220.68 / YIL
 • 50 Web Sitesi Barınır
  Teknoloji: B Kalite
  Platform: SEO HOSTİNG
  50 GB Web Alanı
  100 Posta Kutu Mail
  100 GB Trafik
  Mysql Veri Tabanı 25
  SEO Paket Small
 • $44.25 / YIL
 • 10 Web Sitesi Barınır
  Teknoloji: B Kalite
  Platform: SEO HOSTİNG
  5 GB Web Alanı
  20 Posta Kutu Mail
  25 GB Trafik
  Mysql Veri Tabanı 5
  SEO Paket Medium
 • $72.26 / YIL
 • 20 Web Sitesi Barınır
  Teknoloji: B Kalite
  Platform: SEO HOSTİNG
  15 GB Web Alanı
  40 Posta Kutu Mail
  40 GB Trafik
  Mysql Veri Tabanı 5
  Hosting Özellikleri
  Müşterilerimizin Yorumları
  Ürünü Kullanan Müşterilerimiz

  Kalite Yönetimi

  İlk kez 2000 yılında şirketimizin uygulamaya başladığı hosting kalite yönetim sistemi ile hosting hesabınız bilinenin aksine tek bir sunucu üzerinden çalışmaz. Servisler kapasitelere göre farklı sunucularda hizmet verir. Bu sayede hizmetler daha hızlı çalışmaktadır.Diğer hosting firmalarında tek bir sunucuda bulundurulan servisler, standart paketlerimizde 3 farklı sunucu grubunda çalıştırılmaktadır. Aynı zamanda bir sunucu grubuna alınan maksimum site sayısı 100 ü geçmemektedir.

  Teknoloji Sınıfı A Kalite Paketler: A Teknoloji 1 Dns Sunucu "Sadece DNS Hizmeti verir" 1 Mysql Sunucu "Sadece MySQL Hizmeti verir" 1 Mssql Sunucu "Sadece MsSQL Hizmeti verir" 1 Linux Web Sunucu "Sadece Apache2 Web Server Hizmeti verir" 1 Windows Web Sunucu "Sadece ISS Web Server Hizmeti verir" 1 Mail Sunucu "Sadece Mail Server Hizmeti verir" 6 Ayrı Sunucu 1 hizmette birleşir.

  Teknoloji Sınıfı B Kalite Paketler: B Teknoloji 1 Tümleşik Sunucu "DNS ve Mail Server Hizmeti verir" 1 Windows Sunucu "MsSql ve ISS Hizmeti verir" 1 Linux Sunucu "Mysql ve Apache Hizmeti verir" 3 Ayrı Sunucu 1 Hizmette birleşir.

  Teknoloji Sınıfı C Kalite Paketler: C Teknoloji 1 Tümleşik Sunucu "DNS - LinuxWeb - MySQL Hizmeti verir" 1 Mail Sunucu "Sadece Mail Server Hizmeti verir" ve 1 Sunucu 1 Hizmette bulunur.

  Türkçe Hızlı Kontrol Panel.

  A, B, C Kalite tüm hosting paketlerimiz, firmamız tarafından geliştirilen EA Hosting Panel ile hizmet vermektedir. Panellerimiz sunucularımızla tam uyumlu çalışmaktadır. Bu sayede oldukça hızlı ve kolay kullanımlı servis sunmaktadır. Tamamen Türkçe olan hosting panellerimizde tüm işlemler sizin yönetiminiz altındadır.

  Platform Bağımlılığına Son.

  Türkiyede ilk kez 2002 yılında uygulamaya koyduğumuz birleşik kalite yönetimi ile işletim sistemi bağımlılıklarına son verdik. Paketlerimizin tamamında windows ve linux web hosting hizmeti mevcuttur. Aynı anda ikisi birden kullanılabilir.

  Limitsiz Kaynaklar

  Limitsiz kaynaklar; Mevcut sunucuların donanım limitleri kadardır. Paylaşımlı sunucularda kullanıcılara her hangi bir limit tanımlanmaz ancak adil kullanım kotası uygulanır. Lütfen Adil Kullanım Hakkında bilgi için tıklayınız.

  Adil Kullanım Kotaları

  Limitsiz Hizmet Paketleri , trafik aşımı, web alanı ya da e-posta hesabı gibi talepleriniz sonrasında herhangi bir ekstra ödemeyle karşılaşmamanız için tasarlanmıştır. Kullanıcı kitlesi olarak Bireysel kullanıcılar ve Kobiler hedef alınmıştır. Paylaşımlı sunuculardan en uygun fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetin sözleşme kapsamında sınırlandırılmış, adil kullanım limitleri vardır. Örnek olarak; dosya indirme siteleri, video ya da imaj siteleri, dosya alanı olarak kullanım veya proxy siteleri web hosting sözleşmemiz kapsamında yasaklanmıştır. Web hosting hizmet sözleşmesine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu tip paylaşımlı hizmetlerin sürekliliğini sağlayabilmek için tüm dünyada uygulanan anlık kullanım limitleri mevcuttur. Bunlar ; cpu kullanım limiti, ftp dosya transfer limiti ya da saatlik e-posta gönderim limiti gibi sınırlamalardır. • FTP Dosya Transferi ; Linux sunucularda tek dosya boyutu 500 MB’ tan büyük olmamalıdır. Windows sunucularda ise tek dosya boyutu limitlemesi yoktur ancak günlük 1 GB veri transferi yapılabilmektedir • CPU Kullanım Limiti ; Sistem kaynaklarının %25’ini ya da daha fazlasını 90 saniyeden uzun süre kullanılamaz. • E-Posta Gönderim Limiti ; Her bir e-posta hesabı bir saat içinde 100 adetten fazla e-posta gönderemez.