Sistemal Menü

Kapat

Sistemal Giriş

Kapat
Şifremi Unuttum

Sistemal'a Kayıt Ol

Sistemal bir satış sitesidir. Satın aldığınız ürüler aşağıda vereceğiniz bilgilerle kayıt altına alınacaktır.

Gizlilik

Sistemal bilgilerinizi daima gizli tutar. Siteye girmiş olduğunuz şifreniz sistem tarafından gizlenerek tutulur ve hiçbir çalışanımız tarafından erişim sağlanamaz. Ancak şifrenizi unuttuğunuz takdirde bizimle iletişime geçmeniz halinde şifreniz sıfırlanır ve sistem tarafından otomatik şifre oluşturularak size mail olarak iletilir.


Üyelik veya Sitemiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) firmamız gerekli olduğu durumlarda istemektedir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak, ürün ve hizmetlerinin sürekliliğinin sağlanmasını takip etmek için kullanılabilir.


Firmamız, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından onaylı sayılı firmalar arasındadır ve kurum tarafından denetlemelere tabii tutulmaktadır. Buna istinaden gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.