Sistemal Menü

Kapat

Sistemal Giriş

Kapat
Şifremi Unuttum

Sistemal'a Kayıt Ol

Sistemal bir satış sitesidir. Satın aldığınız ürüler aşağıda vereceğiniz bilgilerle kayıt altına alınacaktır.

Sistemal Kişisel Hosting Planları

Kişisel Paket Small
 • $10.98 / YIL
 • 1 Web Sitesi Barınır
  Teknoloji: A Kalite
  Platform: KİŞİSEL HOSTİNG
  1 GB Web Alanı
  50 Posta Kutu Mail
  10 GB Trafik
  Mysql Veri Tabanı 1
  Kişisel Paket Medium
 • $22.15 / YIL
 • 3 Web Sitesi Barınır
  Teknoloji: A Kalite
  Platform: KİŞİSEL HOSTİNG
  10 GB Web Alanı
  300 Posta Kutu Mail
  30 GB Trafik
  Mysql Veri Tabanı 2
  Kişisel Paket Large
 • $44.35 / YIL
 • 10 Web Sitesi Barınır
  Teknoloji: A Kalite
  Platform: KİŞİSEL HOSTİNG
  30 GB Web Alanı
  1000 Posta Kutu Mail
  100 GB Trafik
  Mysql Veri Tabanı 5
  Hosting Özellikleri
  Müşterilerimizin Yorumları
  Ürünü Kullanan Müşterilerimiz

  Kalite Yönetimi

  İlk kez 2000 yılında şirketimizin uygulamaya başladığı hosting kalite yönetim sistemi ile hosting hesabınız bilinenin aksine tek bir sunucu üzerinden çalışmaz. Servisler kapasitelere göre farklı sunucularda hizmet verir. Bu sayede hizmetler daha hızlı çalışmaktadır.Diğer hosting firmalarında tek bir sunucuda bulundurulan servisler, standart paketlerimizde 3 farklı sunucu grubunda çalıştırılmaktadır. Aynı zamanda bir sunucu grubuna alınan maksimum site sayısı 100 ü geçmemektedir.

  Teknoloji Sınıfı A Kalite Paketler: A Teknoloji 1 Dns Sunucu "Sadece DNS Hizmeti verir" 1 Mysql Sunucu "Sadece MySQL Hizmeti verir" 1 Mssql Sunucu "Sadece MsSQL Hizmeti verir" 1 Linux Web Sunucu "Sadece Apache2 Web Server Hizmeti verir" 1 Windows Web Sunucu "Sadece ISS Web Server Hizmeti verir" 1 Mail Sunucu "Sadece Mail Server Hizmeti verir" 6 Ayrı Sunucu 1 hizmette birleşir.

  Teknoloji Sınıfı B Kalite Paketler: B Teknoloji 1 Tümleşik Sunucu "DNS ve Mail Server Hizmeti verir" 1 Windows Sunucu "MsSql ve ISS Hizmeti verir" 1 Linux Sunucu "Mysql ve Apache Hizmeti verir" 3 Ayrı Sunucu 1 Hizmette birleşir.

  Teknoloji Sınıfı C Kalite Paketler: C Teknoloji 1 Tümleşik Sunucu "DNS - LinuxWeb - MySQL Hizmeti verir" 1 Mail Sunucu "Sadece Mail Server Hizmeti verir" ve 1 Sunucu 1 Hizmette bulunur.

  Türkçe Hızlı Kontrol Panel.

  A, B, C Kalite tüm hosting paketlerimiz, firmamız tarafından geliştirilen EA Hosting Panel ile hizmet vermektedir. Panellerimiz sunucularımızla tam uyumlu çalışmaktadır. Bu sayede oldukça hızlı ve kolay kullanımlı servis sunmaktadır. Tamamen Türkçe olan hosting panellerimizde tüm işlemler sizin yönetiminiz altındadır.

  Platform Bağımlılığına Son.

  Türkiyede ilk kez 2002 yılında uygulamaya koyduğumuz birleşik kalite yönetimi ile işletim sistemi bağımlılıklarına son verdik. Paketlerimizin tamamında windows ve linux web hosting hizmeti mevcuttur. Aynı anda ikisi birden kullanılabilir.