Sistemal Menü

Kapat

Sistemal Giriş

Kapat
Şifremi Unuttum

Sistemal'a Kayıt Ol

Sistemal bir satış sitesidir. Satın aldığınız ürüler aşağıda vereceğiniz bilgilerle kayıt altına alınacaktır.

Bilgi Güvenliği

EA Telekomünikasyon Bilişim Teknolojileri, bilişim teknolojileri alanında Türkiye’de Bilgi Teknolojileri Kurumu(BTK) tarafından onaylı sayılı firmalardan biridir. Bilgi güvenliği açısından BTK kurumu tarafından denetlemelere tabii tutulmaktadır. EA Telekomünikasyon Bilişim Teknolojileri’nin tüm markaları BTK tarafından oluşturulan tüm mevzuatlara uygun hizmet vermektedir. BTK’nın bilgi güvenliği yönetmeliğindeki tüm maddelere uygun hareket eder ve tutulmaması gereken hiçbir bilgiyi arşivlerinde barındırmaz.


Site üzerinden doldurulan formlardaki bilgiler yalnızca gizlilik sayfamızda belirtilen amaçlar için kullanılmaktadır, aksi bir durum asla söz konusu olmamaktadır. Sistemal üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan kart bilgileri ve siteye üye olurken belirlenen şifre gibi bilgiler veri tabanlarında şifreli olarak tutulur ve çalışanlarımız dahil olmak üzere kimse tarafından erişilemez. Site üzerinden yapılan kredi kartı işlemlerinin tümü 3D güvenlik sayfasına yönlendirilir ve sms onayı istemektedir.


EA Telekomünikasyon Bilişim Teknolojileri almış olduğu tüm bilgiler için; gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.