Sistemal Menü

Kapat

Sistemal Giriş

Kapat
Şifremi Unuttum

Sistemal'a Kayıt Ol

Sistemal bir satış sitesidir. Satın aldığınız ürüler aşağıda vereceğiniz bilgilerle kayıt altına alınacaktır.

Ödemeler Nasıl Gerçekleşir

Sistemal da Kredi Kartı veya Banka Havalesi olarak 2 farklı ödeme seçeneği ve alanı mevcuttur.


Kredi Kartı ile ödeme için;

1. Siteye girilir, sepete ürünler eklenir, sistem otomatik fatura oluşturur. Daha önce üye olunduysa giriş yapılır olunmadı ise TC kimlik ile üye olunması gerekir; ödeme olarak kredi kartı veya havale seçeneğinden kredi kartı seçilir ve bunun sonucunda fatura, üzerinde değişiklikler yapılamayacak şekilde ekrana gelir.


1.a) Devam eden veya yenilenecek ürünler için de ayrıca sistem otomatik ön fatura oluşturur ve ön fatura üye girişi yapıldığında üye panelinden görüntülenir. Kredi kartı ile ödemeyi seçildiğinde kredi kartı bilgileri girilmesi istenir ve 3D güvenlik sayfasına yönlendirilir. Kart bilgileri sistemal sitesine asla kayıt olmaz ve her işlem sırasında sistem sizleri 3D güvenlik ekranına yönlendirir, sms onayınızdan sonra ödeme işlemi tamamlanır.


2. Siteye girilip, üyelik oturumu açıldıktan sonra üye panelinden "kredi ekle" seçeneğine basılrak sisteme eklenecek tutar yazılır, kredi eklenir ve kredisi istenilen bir faturada veya ürün alımında kullanabilir.

Min 20 Maksimum 3.500 TL lik kredi eklemesi yapılabilir. Ardarda 2 kere yapılamaz. (Online satılabilen en pahalı ürünümüzün ücretine göre veya yenilemesi bulunan hizmetlerinin toplam tutarına göre maksimum fiyat değişebilir. Özel proje kullanımlarında ise muhasebe birimimiz sözleşmesi ve faturası kesilmiş üyeye bir fatura oluşturur ve müşteri bu faturayı öder.)


Bu iki adım da üye girişi yapıldıktan sonra geçerlidir.
Banka Havalesi ile ödeme;

Sitemizde bulunan banka hesapları sayfasından banka hesaplarımızın bilgilerine ulaşılabilir. Alınmış olunan ürünün ücreti kadar tutar havale veya eft yolu ile banka hesaplarımıza iletilir. İşlemi yapılırken açıklama alanına firma ismi ile ödeme yapılan ürün bilgisinin yazılması ve işlem dekontunun tarafımıza iletilmesi unutulmamalıdır.