Sistemal Menü

Kapat

Sistemal Giriş

Kapat
Şifremi Unuttum

Sistemal'a Kayıt Ol

Sistemal bir satış sitesidir. Satın aldığınız ürüler aşağıda vereceğiniz bilgilerle kayıt altına alınacaktır.

Hizmet Politikamız

MİSYONUMUZ


Gelişen teknoloji ve değişen dünyaya ayak uyduran veya uydurmak isteyen tüm müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile birlikte tam destek sağlamaktır. Müşterilerimize sağladığımız ürünlerimizin tamamının en kaliteli şekilde kullanımını sağlayacak teknik ve donanımsal alt yapıyı sunmaktır. Amacımız her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak, hızlı ve güvenilir hizmetler vermektir.


VİZYONUMUZ


Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin ülkemizin gelişimine katkı sağlaması, uluslararası alanda tanınması ve tercih edilir olması en önemli ilkelerimizdir. Bilişim alanındaki konularda araştırma-geliştirme faaliyetleri içinde olmak, ulusal ve uluslararası projeler, kurumsal işbirlikleri ve organizasyonlar geliştirmek, var olan oluşumlara katkı vermek ve yönlendirici olmaktır.


HAKKIMIZDA


Sistemal, EA TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. firmamızın birçok markasından biridir. Firmamızın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alıp, sistem üzerinden size en uygun ürünü kolaylıkla satın alabileceğiniz bir platformdur. Bilişim Teknolojileri alanında birçok sorunuza da Sistemal sayesinde yanıt bulabilirsiniz.